Interneta vietnes www.udensmalas.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

Pirms sākt lietot biedrības „Ūdensmalu attīstībai” (reģistrācijas Nr. 40008255761, adrese – Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Valdlauči, Jaunatnes iela 22-30) interneta vietni www.udensmalas.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt interneta vietnes www.udensmalas.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

Šo interneta vietni www.udensmalas.lv uztur un administrē biedrība „Ūdensmalu attīstībai”, e-pasts: Sandra.Zilberta@gmail.com, tālrunis: +371 22078722.

Apmeklējot interneta vietni www.udensmalas.lv un veicot tajā pirkumus un maksājumus, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Gadījumā, ja lietotājs nepiekrīt Mājas lapas noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.udensmalas.lv, kā arī neizmantot tajā ievietotos materiālus un neiegādāties piedāvātos pakalpojumus.

Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.udensmalas.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.

Interneta vietnes www.udensmalas.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. Biedrība “Ūdensmalu attīstībai” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.udensmalas.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.udensmalas.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

Biedrība „Ūdensmalu attīstībai” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.udensmalas.lv lietošanas laikā.

Gadījumos, ja ir neskaidrības par interneta vietnē www.udensmalas.lv esošajiem materiāliem, lūdzam sazināties ar Sandru Bisenieci pa telefonu (+371)22078722 vai epastu Sandra.Biseniece@gmail.com

Atteikuma tiesības

Veidot pirkumus biedrības “Ūdensmalu attīstībai” piederošajā mājas lapā www.udensmalas.lv, jums ir tiesības saņemt naudas atmaksu 14 dienu laikā, no pirkuma veikšanas brīža.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad veikta pakalpojuma apmaksa. Lai izvairītos no pārpratumiem, maksājuma veikšanas brīdī pārliecinies vai pilnībā izprotiet pakalpojuma būtību.

Ja jūs vēlaties atcelt darījumu, Jums ir jāinformē mūs ne vēlāk kā 14 dienas pēc pirkuma veikšanas.

Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskai personai (pakalpojumu klientam) informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā, kā arī apstrādājot klienta personas datus. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Šajos noteikumos netiek ietverta informācija par citām mājaslapām, kuras publicē informāciju par www.udensmalas.lv vietni.

Lai apskatītu citu mājaslapu privātuma politiku, apskatiet šo vietņu lietošanas noteikumus.

  1. Informācijas apkopošana  

Apmeklējot mājas lapu www.udensmalas.lv, iespējama sekojošas informācijas apkopošana: Jūsu IP adrese;Interneta pārlūks un ierīces veids (dators, viedtālrunis u.c.), kas tiek izmantots;

Datums un laiks, kad esat apmeklējis mājas lapu;Ja veicat personalizētu pieteikumu – Jūsu augšupielādētie teksti un/vai bildes, kas satur personīgu informāciju, kā piemēram informācija par Jums fotoattēlos un gravējumos. Veicot atsauksmi par sniegto pakalpojumu vai ierakstot komentāru jautājumu sadaļā. Personīgā informācija, kas tiek sniegta sazinoties ar mums telefoniski vai ar e-pasta palīdzību.

​​

Personas datu aptrādes nolūki:

  • Lai tiktu veikta pasūtījuma, līguma izpilde un nodrošināts kvalitatīvs serviss;
  • Saglabātu, uzlabotu un administrētu mājas lapu www.udensmalas.lv;
  • Sniegtu informāciju par Jums interesējošiem produktiem un pakalpojumiem;
  • Uzlabotu un personalizētu mūsu mājaslapas lietošanu;
  • Uzlabotu mūsu komunikāciju ar Jums;
  • Atpazītu un izvairītos no krāpnieciskām darbībam;
  • Veicinātu informācijas sistēmu un tīklu drošību;
  • Labāk izprastu, kādiem nolūkiem klienti apmeklē mājaslapu un noteiktu darbības, kas jāveic efektivitātes un klientu ērtību uzlabošanai.​​

3. Klienta dati

3.1. Klients dod piekrišanu personas datu apstrādei, ievadot datus par sevi mājas lapā www.udensmalas.lv

3.2. Personas datu informācija, ja to pieprasa un atļauj likums, var tikt izsniegta Latvijas Republikas Tiesībsargājošajām iestādēm. ​

4. Personas datu apstrādes ilgums

4.1. Mēs paturam tiesības apstrādā Klienta personas datus, kamēr pastāv kāds no minētajiem kritērijiem vai nosacījumiem:

4.1.1. Kamēr ar Klientu noslēgtais līgums ir spēkā (vairāk informācijas sadaļā – Lietošanas noteikumi);

4.1.2. Kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datu glabāšanai;

4.1.3. Klienta atsūtītie faili tiek dzēsti pēc klienta rakstiska lūguma uz e-pastu: sandra.zilberta@gmail.com

​5. Mājas lapas apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde

5.1. Personas datu apstrādes pārzinis izmanto sīkdatnes mājas lapā www.udensmalas.lv.

Sīkdatņu lietošanas noteikumi skatāmi sadaļā – Sīkdatņu politika.

5.2. Mājas lapā www.udensmalas.lv var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājas lapām, kurām ir savi lietošanas noteikumi, par ko personas datu apstrādes pārzinis atbildību nenes.​

6. Citi noteikumi

6.1. Personas datu apstrādes pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus, grozījumus Privātuma politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo mājas lapas www.udensmalas.lv versiju.

Kas ir sīkdatnes un kapēc tās tiek lietotas?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja gala iekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē utt.) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

1. Obligātās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj brīvi apmeklēt un pārlūkot mājas lapu un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos.

2. Funkcionālās sīkdatnes

 Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus, apmeklētās mājas lapas un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

3. Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. Šīs sīkdatnes neveic lietotāja identifikāciju un tiek lietotas, lai uzlabotu mājas lapas darbību.

4. Mērķa (reklāmas) sīkdatnes

Mērķa (reklāmas) sīkdatnes izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus pakalpojumus vai adresētu konkrētā lietotāja izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šīs sīkdatnes ar vietnes īpašnieka atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google Adwords. Mērķa sīkdatnes lietotāja galiekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi.

5. Trešo personu sīkdatnes

Trešo pušu sīkdatnes nosaka citas personas (uzņēmumi), kuru pakalpojumus izmanto vai kuru pakalpojumi ir saistīti ar mājas lapu www.udensmalas.lv. Piemēram, daloties ar mūsu mājas lapas saturu Facebook, Jūs nosūtat sīkdatnes no šīs tīmekļa vietnes. Trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mājas lapas www.udensmalas.lv personas datu apstrādes pārziņa kontroles un par šīm sīkdatnēm vairāk var uzzināt, apmeklējot attiecīgās trešās personas interneta vietni.

Kā Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt, atspējot?

Apmeklējot mājas lapu www.udensmalas.lv, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai. Attiecīgi, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Ņemiet vērā, ka atslēdzot noteiktas sīkdatnes mājas lapas darbība var būt nepilnīga, kā arī nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājas lapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Izmaiņas Privātuma politikā un sīkdatņu lietošanā

Personas datu apstrādes pārzinis patur tiesības jebkurā laikā mainīt privātuma politikas un sīkdatņu lietošanas noteikumus, publicējot tos mājas lapā www.udensmalas.lv sadaļā – Noteikumi un nosacījumi.